życzenia z okazji dnia edukacji narodowej

„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, ktoś, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł, do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania i działania”.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Brian Conklin

Kochani Nauczyciele,Pracownicy szkoły!
W dniu Waszego święta składam Wam gorące podziękowania i słowa uznania za trud codziennej, niełatwej pracy.
Dziękuje za Waszą kreatywność, cierpliwość, wyrozumiałość i uśmiech na twarzy. Wierzę, że wasza praca była, jest i będzie powodem do dumy i poczucia dobrze spełnionej misji, a wdzięczność naszych uczniów wynagradza jej trudy.
Z okazji święta Edukacji Narodowej życzę dużo zdrowia, satysfakcji z pracy oraz wszelkiej pomyślności w całym roku szkolnym.