Prelekcja dla Rodziców HIGIENA CYFROWA W SZKOLE I PRZEDSZKOLU

Drodzy Rodzice,
w najbliższy czwartek czyli 26 października o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Magdaleną Bigaj pt. „HIGIENA CYFROWA W SZKOLE I PRZEDSZKOLU”, które jest finalizacją aktywności, związanych z Dniem Edukacji Narodowej.
Mamy dla Was bardzo aktualne tematy czyli jak zadbać o dzieci w domu i w szkole w kontekście komputerów, smartfonów, gier i mediów społecznościowych

WYCHOWANIE PRZY EKRANIE
– jak telefony, gry i media społecznościowe wpływają na nasze dzieci i jakie zasady wprowadzić w domu, by korzystanie z nich było bezpieczne dla zdrowia i rozwoju. O higienie cyfrowej w domu.
NAUCZANIE PRZY EKRANIE
– jak uczyć “cyfrowych tubylców”, wspierać ich w dorastaniu przy ekranie i uregulować w szkole problem telefonów.

Miejsce: Centrum Aktywności Wołomin CAW Stara Elektrownia, ul. Daszyńskiego 3

Wydarzenie dofinansowane ze środków gminy Wołomin w ramach Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2023.

Zapraszamy!

Arkadiusz Łukasiak